Kupuj i zbieraj punkty lojalnościowe!


Dzięki zakupom dokonanym w naszym sklepie możesz zbierać punkty lojalnościowe i zamieniać je na rabaty przy kolejnych zakupach.

 

  • Każde 10zł wydane w sklepie Kolorowa Kuchnia to 1 punkt lojalnościowy.
  • 1 punkt lojalnościowy to 20 groszy zniżki na kolejne zamówienia.

 

Twoje punkty lojalnościowe możesz sprawdzić po zalogowaniu w sklepie w zakładce: Moje punkty lojalnościowe. Znajdują się tam szczegółowe informację dotyczące wszystkich punktów zdobytych dzięki złożonym zamówieniom. W dowolnym momencie możesz zamienić zdobyte punkty na kod rabatowy dzięki, któremu otrzymasz zniżkę na swoje zamówienia,minimalne zamówienie musi być o wartości 30 zł.


Polecaj nasz sklep i otrzymuj rabaty dzieki programowi partnerskiemu!


Po zalogowaniu do sklepu w zakładce Konto znajduje się zakładka: Program partnerski. Możesz w tym miejscu polecać nasz sklep swoim znajomym. Jeśli dzięki Twojemu poleceniu Twoi znajomi i przyjaciele zarejestrują się w sklepie i złożą zamówienie otrzymasz 2% rabat na kolejne swoje zamówienie. Oni również otrzymają taki rabat na swoje pierwsze zamówienie.

Rabat ten otrzymasz drogą mailową i będzie widoczny w koszyku podczas składania kolejnego zamówienia.Copyright © 2021 | www.kolorowakuchnia.com