Kategorie

Nie ma żadnych produktów

Pokrowiec na taboret

Pokrowce w stylu retro

W jaki sposób szybko zmienić wygląd kuchni? Wymienić dodatki. Pokrowiec na taboret jest jednym z takich elementów, które pełnią głównie funkcję dekoracyjną i można go wymieniać w zależności od pory roku, kolorów aktualnie używanych dodatków albo nastroju.

Nowoczesne kolory

Jeżeli weźmiemy pod uwagę, że w kuchni jest kilka taboretów, to okaże się, że pokrowce będą stanowiły silny akcent kolorystyczny. Mogą się dobrze komponować z kuchnią, tworząc kolorystyczną spójność, ale można je zastosować inaczej.

Klasyczne, jak i nowoczesne wzornictwo

Razem z obrusem na stole wydzielą odrębną przestrzeń oznaczającą miejsce, przy którym się je. Dzięki temu kuchnia zostanie podzielona na strefy gotowania i spożywania posiłków. Jeżeli jednak klient jest zwolennikiem klasyki, może zadbać o to, żeby w całej kuchni występowały te same kolory.

Nasze pokrowce mają te same dekory, jakie znajdują się na innych naszych produktach, dlatego można za jednym razem kupić cały komplet dodatków. Pokrowiec na taboret bez gumki ma tę zaletę, że kupując go, nie trzeba w aż tak dużym stopniu przejmować się rozmiarem krzesła.

Estetyka i funkcjonalność

Poduszki uszyte z bawełny

Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów, w sprzedaży mamy pokrowiec na taboret, w szerokiej gamie kolorystycznej. Jednocześnie nasze ceny są atrakcyjne i konkurencyjne. Dzięki temu klienci mogą zaopatrzyć się w kilka zestawów, które można co jakiś czas wymieniać i w szybki sposób uzyskać nowy wystrój kuchenny. Pokrowce znajdujące się w naszej ofercie nie mają gąbki i są łatwe w utrzymaniu w czystości. Wszystkie nasze produkty są wykonane z bawełny, dlatego wystarczy wrzucić je do pralki.

Staranne wykonanie

Sprzedawane przez nas dodatki, w tym każdy pokrowiec na taboret, są naszymi autorskimi projektami, dlatego składając zamówienie, klient ma gwarancję, że wystrój jego kuchni będzie wyjątkowy i oryginalny. Jednocześnie takie materiały jak bawełna zawsze pozostają w modzie, dlatego jest to też opcja dla osób, które starają się urządzać swoje mieszkanie w zgodzie z panującymi trendami. Cały nasz asortyment jest wykończony bardzo starannie i dokładnie, dlatego wyroby naszej produkcji będą się bardzo dobrze prezentowały na co dzień i podczas większych uroczystości.


Copyright © 2018 | www.kolorowakuchnia.com