Kategorie

Katalog

Jest 91 produktów.

Poduszki na taboret

Wysoki komfort

W wielu domach nie ma salonu, czy jadalni, w których spożywa się posiłki i przyjmuje gości, dlatego większość życia rozgrywa się w kuchni. Z tego względu ważny jest jej wystrój, przygotowany nie tylko z myślą o gotowaniu. Istotną rolę grają różnego rodzaju dodatki, jak poduszki na taboret. Znacząco wpłyną one na ożywienie kolorystyczne kuchni, a do tego będą gwarantowały wygodę podczas spożywania posiłków albo popijania porannej kawy. Sprawią, że pomieszczenie będzie bardziej przytulne i nie będzie kojarzyło się jedynie z gotowaniem.

Atrakcyjne wzornictwo

W chłodne dni, kiedy za oknem niepogoda, poduszka na taboret daje też uczucie ciepła. Dużo przyjemniej usiąść na miękkim i ciepłym siedzisku, niż twardej i zimnej desce taboretu. Ponieważ kuchenne krzesła mają różne kształty i rozmiary, w naszej ofercie klient znajdzie zarówno poduszki kwadratowe, jak i okrągłe w różnych rozmiarach. Przygotowaliśmy poduszki, które są bardzo bogate kolorystycznie, jedno i kilkukolorowe, w odcieniach stonowanych i energetycznych.

Duża wytrzymałość

Mamy coś dla wielbicieli klasyki i dla osób, które lubią wyraźne motywy albo folklor. Nasza oferta została przygotowana pod tym kątem, aby poduszki na taborety pasowały do różnych stylów aranżacyjnych. Dlatego są motywy, które doskonale sprawdzą się w kuchni nowoczesnej i retro, jest nieco patchworku i londyńskich czerwonych akcentów. Nie brakuje też propozycji dla osób, które mają luźne podejście do życia, są obdarzone poczuciem humoru i optymizmem.

Nowe wnętrze stworzone dodatkami

Kolorowe akcenty, które mają nasze poduszki na taborety kuchenne, są także obecne w innych kategoriach produktowych jak fartuszki, rękawice, czy termoosłonki, dlatego klient może zamówić produkty, które będą posiadały ten sam dekor.

Dzięki temu, kupione u nas dodatki będą stanowiły integralną część kuchennej aranżacji. Podczas ich wyboru można pobawić się kolorami i wzorami. Należy wziąć pod uwagę to, czy kuchnia jest mała, czy przestronna, jasna, czy ciemna. Manipulacja kolorami przyczyni się do optycznej manipulacji przestrzenią.

Poznaj wszystkie nasze poduszki

Poza tym, jeżeli większość dodatków jest w tej samej tonacji kolorystycznej i pochodzi z tej samej serii, wtedy wystrój wygląda na perfekcyjnie zaplanowany. Warto wziąć pod uwagę także to, że poduszki na taborety i inne akcesoria, które jednocześnie zostaną w kuchni wymienione, sprawiają że wygląda ona inaczej.

Wymiana dodatków, to świetna propozycja dla osób, które szybko i tanio chcą uzyskać nowe wnętrze. Nie ma konieczności robienia gruntownego remontu, jeżeli wystarczy popracować nad kilkoma szczegółami.

produktów

produktów


Copyright © 2018 | www.kolorowakuchnia.com