Kategorie

Katalog

Jest 583 produktów.

Rękawica kuchenna

Wszystkie osoby, które lubią gotować na pewno mają w swojej kuchni co najmniej jedną rękawicę kuchenną. Stanowi ona ochronę przed gorącymi garnkami i wyjmowanymi z piekarnika foremkami. Jednak poza funkcją praktyczną, jaką spełniają rękawice kuchenne, można je potraktować jako dodatek dekoracyjny, który będzie jedną z kuchennych ozdób. Wystarczy dobrać je w taki sposób, aby w jak największym stopniu pasowały do kolorów i wystroju panującego w kuchni. Na rynku można znaleźć rękawice wykonane z różnych surowców, jednak najbardziej powszechnym typem są te wykonane z materiału, które znajdują się w naszej ofercie. Alternatywą dla nich są łapki do garnków, które także klient u nas zobaczy.

Wygodne i komfortowe

Podczas gotowania liczy się przede wszystkim komfort użytkowania, dlatego część rękawic, które mamy w sprzedaży jest uzupełnionych o magnes, dzięki czemu mogą być przyczepione np. do lodówki, przez co zawsze będą pod ręką. Dla osób, które mają poczucie humoru, częściej gotują z dziećmi albo chcą zachęcić najmłodszych do wspólnego przygotowywania posiłków, polecamy łapki kuchenne pacynki albo chwytak kurkę. W pierwszym przypadku rękawica przypomina wesołe zwierzątko, dlatego gotowanie może zamienić się w bajkową zabawę. Z kolei chwytaki wyglądają niczym prawdziwe kury! Zaopatrując się w tego typu rękawice, kuchnia zacznie przyciągać najmłodszych, a pobyt w niej zamieni się w iście rodzinne gotowanie.

Rękawica domowego szefa kuchni

Niezastąpione w Twojej kuchni

Kucharze, którzy każdego dnia spędzają przy garnkach wiele godzin i kochają przygotowywać posiłki dla najbliższych, również znajdą wiele produktów, które ułatwią wykonywanie codziennych obowiązków, czyniąc je jeszcze przyjemniejszymi. Rękawica kuchenna podwójna, która pozwala na trzymanie większych garnków. Chwytaki, które świetnie sprawdzą się przy mniejszych garnuszkach i rondlach, czy wspomniane wyżej rękawice z magnesami, które będąc przyczepione do lodówki, zawsze będą pod ręką. To jedynie przykłady tego, co znajduje się na naszej stronie internetowej.

Zamów modne rękawice kuchenne

Godny uwagi jest też szeroki wybór kolorów. Gama wzorów, kształtów i kolorów jest dużo bogatsza niż w innych sklepach z artykułami tego rodzaju. Gładkie i wzorzyste, dla poważnego szefa kuchni i tego, który z gotowania czyni zabawę, dla Pana i Pani, dla babci i wnuczka. Łapki do garnków, które znajdują się w naszej ofercie są tak różnorodne, że bez problemów można znaleźć coś ładnego, co kolorystycznie będzie pasowało do wystroju kuchni i temperamentu kucharza. To także doskonały pomysł na wyjątkowy i unikatowy prezent dla kucharza w każdym wieku.

produktów

produktów


Copyright © 2018 | www.kolorowakuchnia.com